Monday, November 29, 2010

Inspiration outfits

Ühesõnaga siin on väike osa paljudest inspireerivatest outfittidest mis ma olen oma arvisse kogunud. Enamasti kõik pärit Facehunterist.

Sunday, November 28, 2010

There are places I remember

Laupäeval oli selline tore üritus nagu Vintage Tallinn ehk vintage- ja retrokultuuripäev. Päev tasus igati ära. Ma armusin vintage kottidesse, ehetesse ja riietesse. Kuna mul oli plaanis seotada endale uus kott, otsustasin, et ostan selle pigem juba mõnest vintage poest. Igaljuhul retke sinna veetsin Ingridiga ja ta leidis kõige imelisema koti ever. Ise soetasin ühed väga armsad rohelised lühikesed püksid, pruuni nahast vöö ja massive käevõru. Õhtupooliku veetsin Helenaga kinos. Vaatasime Harry Potteri seitsmenda osa esimest osa. Just see on see crazy pool minust, ma armastan Harry Potterit lugeda ja vaadata. Super lihtsalt. Tekib selline tunne, et tahaks kohe ise hüpata sinna sigatüükasse ja ss võluma hakata, ehee. Muidugi koju jõudsin ma ära külmunud varvastega ja kõrvavaluga, aga mis teha, see päev tasus end siiski ära!
Nüüd istun paar päeva kodus ja ravin ravin ravin ning siis paar päeva koolis ja siis hakkab uus nädalavahetus täie hooga!
Head esimest adventi ja sooja õhtupoolikut!TRANSLATION: So, at Saturday i went to Vintage Tallinn with Ingrid. It is an Estonian vintage- and retrocultureday. It was marvellous. All these vintage purses, hats, clothes and jewerly. Ingrid got the most fab bag ever and i got cute Christmas green shorts, a leather belt and a massive bracelet. The evening i spent with Helena. We went to cinema to see HP 7 first piece and it was crazy awesome. I love to read and watch HP, i just want to jump to the magic world and just enchant enchant enchant.
But now i'm unfortunately ill and i have to stay at home and cure myself.

Sunday, November 14, 2010

If you loose something you love, try to get it back


Knee socks- Stradivarius, Fake leather tintinnabule skirt- Self-made, Earrings- Self-designed/made(soon in stock), Tank top- Monki, Boots- Dinsko, Cardigan- Motivi

Mul on teile paljust rääkida! Väga paljust. Kõige imelisem uudis on muidugi see, et kevadel kunstikooliga Prantsusmaale, täpsemalt Pariisi ja Kesk-Prantsumaale. Vapustav, eksole? Oeh te ei kujuta ette kui väga ma seda ootan. Aga selle aasta viimaseks reisuks jääb igaastane soome, kuhu me lähme samuti kunstikooliga. Muuseumid, hea seltskond ja kõik! Ootan. Samalajal kui valmistan oma kollektsiooni, tuleb hakata valmistama ka kooli moeshow jaoks kollektsiooni, sest teema on lõpuks teada. Ootan juba neid toredaid päevi kus teeme kõik koos proove või istume ja õmbleme komplektidele detaile jne. Ootan, ootan, ootan kõike! Praegusest kooliajast aga niipalju, et aeg läheb kohutavalt aeglaselt, mul on tunne, et olen juba nii palju koolis käinud, aga tegelikult kuus nädalat veel, ma ei tea kuidas ma vastu pean.
PS! Head isadepäeva!

TRANSLATION: I have so so much to tell you! First, in Spring i'm going to France with artschool, it's my dream and finally it's going to become real! Second, i'm going to everyyear trip to Finland, also with artschool. Waiting, waiting, waiting! About this moment, i'm so depressed, all school stuff etc.

Tuesday, November 2, 2010

Cardigan, top, scarf- Monki, Boots- Dinsko, Jeans- Zara.
Ma ei tea mis piltide kvaliteedi niimoodi ära rikkus, kas photoshop, imageshack või blogger. Igaljuhul siin ma nüüd olen, tagasi eestis, tagasi koolimelus, tagasi nautimaks seda imelist jõulu eelset sagimist... kuigi nendeni on veel päris mitu kuud aega, mina ei tea miks juba poodides müügil kuusekaunistused etc.
Laevasõit oli tore. Õhtut sisustasid flirtiv tantsupoiss, laimid ja hea seltskond. Ja lõpuks on mu toas väikest moodi ümbersättimisega alustatud. Ja ma ei lase enda tuju rikkuda imelise silma sarvkestapõletiku pärast. Ei tea millega ja miks mina selle imelise haiguse ära teenisin. Ja eriti ei huvita ka.
Teile aga head õppimist ja õhtu nautimist! Ja kindlasti osalege Tallinn Fashionweek'il!
TRANSLATION: I don't know why the quality of pictures is so bad, maybe it's blogger or imageshack fault. Anyways, now i'm back, back in Estonia, back in school clamour, back to enjoy the pre-christmas fuss.. although there are still a few months to that, i don't know why all this christmas stuff is already in sale.
Voyage was great. Oh..lime, good friends and a flirtatious danceboy.
But to You, dear readers, fun studying and great evening!