Thursday, December 30, 2010

2010

Nii, et siis ongi läbi? Tulekul on euro, muutused ja palju muud, aga loodame, et aasta 2011 tuleb veel parem kui praegune, kuigi see aasta on lihtsalt igasmõttes superluks olnud.

Mis on toimunud?
-Aasta alguses toimus koolis moeshow mille teemaks oli Rock chic, meie oma grupiga võitsime, edasi tuli juba eelvoor ja siis salmes finaal, kus saime kolmanda koha.
-Alustasin oma praeguse blogiga ja siiamaani on see täies hoos:)
-Sain isalt sünnipäeva kingiks kaamera, mis on samuti big change, eriti mu blogi jaoks. Paremad pildid=paremad postitused.
-Olen kaks korda olnud Teenvogue's best dressed reader of the day.
-Olen hakanud rohkem asju ise õmblema+ rohkem DIY projekte.
-Osalesin Moedepool, kus sain esmaskordselt esitleda oma esimest kollektsioon. See on samuti üks biig change.
-Olen mitu korda kirbuturul müümas käinud, see on lihtsalt omakorda fun tegevus.
-Jaanipäeval sain oma elu kõige suurema trauma ehk koerakartuse ja see on mul siiamaani totaalselt küljes. Igakord kui mõni suur koer mulle tänaval vastu tuleb, meenub mu silme ette pilt sellest hetkest kui koer mulle kallale kargas. So scary.
-Käisin esimest korda kunstikooliga suvepraktikal Luual, ning see oli tõesti imeline!
-Värvisin oma juuksed strawberry blondeks, mõtlesin, et seda peaks ka ehk mainima.
-Hakkasin oma ehteid müüma, ja siiamaani on need isegi päris edukad, mille üle on mul siiralt hea meel.
-Minu esimene reis Palangale, väga huvitav ja mõnus koht.
-See aasta olen eriti hakanud nautima trippe Rootsi, tegelikult tahaks kogu oma aja seal veeta, lihtsalt nii muah koht minu jaoks.
-Käisin müümas ühel väga väga vingel üritusel nimega Blogijate moeturg. Loodan, et tulevikus toimub selliseid asju tihti tihti!
-Tegin esimest korda oma elus ühele fotograafile stilistikat.
-Olen hakanud suhtlema väga paljude toredate ja huvitavate inimestega.
-Viimase kuuga on päris mitu vastikut asja mu elus juhtunud, aga ma loodan, et see kõik laabub, te ei kujuta ettegi kui väga sügaval südames ma loodan, et kõik on kohe varsti jälle korras.
Ja lõpetuseks siis see, et täna 31.detsembril on mu blogi lugejaid kokku 486, mis on lihtsalt super! Suur aitäh teile, et te mu blogi loete! I love ya!

Kõige paremat vanaaasta lõppu ja uut aastat!


TRANSLATION: I made a little list of things what have been happened this year. It was a great year and i love you, all my dear readers!
I wish you all the best for 2011!

Friday, December 24, 2010

It's Christmas time!

Merry merry Christmas to all my beloved readers!

Sunday, December 19, 2010

Barefoot

Juhtus jah nii, et paljajalu, aga noh seekord veidi teistmoodi.
Eile sai tehtud mõnus vintage trip Ingridiga. Shoppasime terve paavli läbi, iga kasti tuhlasime segi, ja isegi leidsime mõned vinged leiud. Veel hüppasime Fankadelikust läbi ja seejärel Barakasse ning päev lõppes mäkiga. Õhtul käisin õe uut korterit uurimas vanalinnas ja see on lihtsalt imeline. Kõige tipuks oli seal majas ka 20'datest pärit lift, väga väike kuid see eest super ilus ja peegliga! Ainult mina oma jalga sinna ei tõstnud.

Saturday, December 18, 2010

Random

Hea viis pakke pakkida, pole vaja raha ja täitsa öko! Imeline idee soetatud eile õhtusest Ringvaate saatest.
Aga tegelikult on selline asi, et mu tuba on nüüd pooleldi nagu uues kuues ja tahan seda ka teiega jagada, kuid nüüd on teie kord otsustada kas ma näitan seda teile video või piltide näol?


TRANSLATION: It's a good way to decorate the christmas gifts, no need of money and super eco!
But actually it's so, that now my room is ready and i want to share it with you, and now it's your turn to decide if u want to see it like in a video or in pictures?

Sunday, December 12, 2010

Art day at Helsinki

Selle imelise pildi autor on Ingrid!
Kunstiline reis Soomes oli tore va. lumes sumpamine, jäätunud juuksed ja külmad käed... Kõigepealt üsna huvitav laevasõit. Iris teenis 0,50 euroga 200 eurot, vinge eksole? Meie emotsioonid olid laes! Seejärel ühest muuseumist teise käimine ja siis veel tagasi ja siis uuesti eelmisesse kohta. Külastasime nii Kiasmat kui Anteneumi. Anteneumi oma meeldis väga, aga Kiasmas oli Pronkssõiduri teemal üks väike näitus ja see oli lihtsalt üsna kalk, kõik need aprillirahutuse videod jne.. Teine pool reisit möödus aga shopates. Ja lõpuks lõpetasin ma oma McDonaldsi dieedi ära, pool aastat ilma selleta ja nüüd tagasi rämpstoidu juures, voila! Õhtul olid kõik surmväsinud ja meie Hannaga täiesti lonkisime. Ja lõpuks õhtusöök laeval mis oli kohutavalt maitsev. Öösel kell üks kodus ja seejärel mõnus uinak.
TRANSLATION: Art trip to Finland was great! Art museums, shoping, freezing, eating and sleeping- our day. I hope you see how fun it was, watching these pictures.