Sunday, January 30, 2011

JWG moeshow


Models: Kadri Eller, Maria Kisant, Marie Stefanie Helm, Silvia Okspuu, Merliin Vellend, Ulrike Brett Uukkivi.
Designer: me
Photogrpaher: Elisa Toonekurg

Ühesõnaga, minu koolis toimus 28'dal moeshow. Mõtlesin, et miks ka mitte osaleda, kuna mu kollektsioon ,,In my dreams'' on päris sellesse teemasse. Tegin paar komplekti kähku juurde. Ja guess what, võitsingi põhikooli vooru ära. Kui aus olla siis konkurents polnud väga kõva, aga kõigil erinev maitse muidugi. Edasi esindan meie kooli Sedamoodi eelvoorus. Eks näeb kuidas läheb. Igaljuhul modellid olid suurepärased, show tuli välja suurepärane ja kõik kes mind aiatasid olid suurepärased ja aitähaitäh kõigile kellelt kuulsin kiidusõnu ning sain palju abi.


TRANSLATION: So, in my school, there was a fashionshow/contest. And i took part of it and guess what, i won! I want to thank all the models, friends etc! So i'm going to another contest now to present my school. I'll tell you how did it go.

But some pictures of my collection are also HERE and HERE!

Tuesday, January 18, 2011

Changeling

Täna koju tulles tundsin ma enda täieliku zombina, rääkisin päris palju jama suust välja ja uimerdasin niisama kooli peal. Marsasõidust suurt ei mäleta, sest ma magasin selle maha. Ja siis ma astusin oma tuppa ja wow, seal ootas mind suuur sünnipäeva kink, kuigi sünnipäev alles kuu ajapärast.. See oli uus õmblusmasin, ma olen sellest nii vaimustuses, et mina uni oli kui haihtunud. Ühesõnaga ma ei saa suurt midagi sellest aru, aga see on ikka superluks, teeb kõigile kooli õmblusmasinatele ära ja ärme minu eelmisest üldse räägigi.
Kuna oli suur isu teiega seda uudist jagada, otsustasin mõned kind of random outfiti pildid siia panna.

TRANSLATION: I got my early bday present(Actually my bday is in February). It's so biig and so awesome.. a new sewing machine! At the moment i don't really get it, but it is so good and it makes beautiful stitches, i'm loving this machine! Now i'm just gonna sew sew...
And these pictures are kind of random outfit pictures, but i hope you still like them.

Saturday, January 15, 2011

Uttered to condemn the one who hears it

My moms painting. Awesome, huh?
Shorts- selfmade, top- diy, thights- h&m.
Ma teeks kõik kui saaks tihedamalt postitada, aga kahjuks pean tunnistama, et outfiti postitused võivadki ilmuda ainult nädalavahetustel, ja tõsi, see on kurb. Aga homme te näete videot! I promise. Nüüd on taaskord aeg kätte jõudnud kooli naasta, kuigi jah üks nädal juba läbi.
Muide, minu koolis toimub varstii moeshow ja ka teie võiksite attendida!
Ja üks tore tüdruk nimega Stella tegi minuga juba päris palju aega tagasi intervjuu- http://stellastory.wordpress.com/2010/12/30/intervjuu-johanna-maria-ruukholm-tamm/

Tuesday, January 4, 2011

Moelennuk 2011

Ma arvan, et nüüd oleks õige hetk rääkida ühest toredast üritusest mis toimub järmise kuu 11. päeval e. 11 Veebruar. Üritus toimub 21.keskkoolis ja see on G5(GAG, 21.kk,TIK, TPL,Reaal) moeshow. Lisaks moeshowle toimub seal ka selline väga vahva asi nagu Moeturg, ning ka mina olen kohal, seekord müümas.
Ühesõnaga kindlasti tulge kõik seda vaatama ja uurima, sest üritus tõotab tulla vägev!