Monday, February 21, 2011

Skirt- self-made, lace top- motivi, eiffel earring- secondhand
Jah, giveaway peaks toimuma täna, aga ma lihtsalt ei suuda midagi välja mõelda. Siiamaani on teie soovitused teretulnud ja ma luban, et ma teen selle kohe ära kui mõni hea idee pähe torkab ja kui ma õmblen midagi siis teen selle siis kui leian mõne vinge kanga! Niiet soovitage soovitage kui te tahate vähegi huvitavat giveawayd!
Külm on külm on. Hommikul oli taaskord -20 kraadi juures. Ja teiselpool maakera on praegu suvi. Noo tule kiiresti kevad nüüd siia! Igaljuhul plaanid on hetkel sellised, et mul kaua peas istunud üks mõte seoses selliste caped'ga. Riie juba olemas ja kui tuleb selline nagu soovin siis peaks saama seda isegi meie külma talvega kanda, küll mitte nii suurte miinuskraadidega, aga siiski. Aga rohkem huvitavat mul teile polegi..
TRANSLATION: Yea, i know, the giveaway should be today, but i just don't have the right idea yet. So pleaase, tell me what you want me to give away! Your suggestions are welcome!
It's so cold here, in the morning it was over -20 degrees. And in the other side of World, there is summer. But i have an idea for a cute thing for winter. It's something similar to capes. And when it's ready, i will show you!

Sunday, February 20, 2011

Time ain't gonna cure you

Ma ei tea kuidas on lood teiega, aga mul on lihtsalt kõigest kõrini. Sellest külmast, lumest, vinguvatest inimestest, koolist. Tuleks natuke soojem ilm, teeks väljas pilte..
Vaadates neid pildikesi tunnen ma end täieliku väikse halli hiirekesena. Tahaks üks päev lihtsalt toppida igast kirjuid riideid üksteise järel selga ja lihtsalt särada ja olla õnnelik. ja olla õnnelik ja olla ja olla. Võibolla on viga minus, ma ei teagi.
Igaljuhul elu hakkab hetkel rahulikumat tooni võtma ja see talvine moeshowde boom hakkab ka läbi saama, mis iseenesest on kahju. Ja eks ma nokitsen siin siis oma uue kollektsiooni kallal, ise ma veel ei tea milline see lõpptulemus on, aga eks näeb, igastahes on see midagi uut minujaoks.
Ja täiesti tõsiselt, see universum on varsti totaalselt hukas. Kas igalpool on vaja kõige uuemat ja modernsemat eluviisi ja olemist? Täiesti jube hakkab. Ma olen vist ainuke inimene siin Maal, kes sooviks, et oleks sündinud 50 aastat varem. Ma tõesti tahaksin korra elus aega tagasi keerata ja elada kasvõi viis minutit täiesti teises ajastus või sajandis.
Aga head nädalalõppu teile ja nautige elu!
TRANSLATION: I'm so sick and tired of this snow, winter degrees, whining people and school. But i hope it will change soon. Have a great weekend and enjoy your life!


Saturday, February 12, 2011

Moelennuk 2011

Ühesõnaga moelennukil sai käidud ja tegelikult oli väga fierce! Ise olin kohale jõudes suht paniced out, kuna jäin veidi hiljaks, aga kõik sai lahendatud. Show oli vinge ja väga väga hästi korraldatud. Kuigi kollektsioone jäi soovida siis ilmus sinna ka paar väga ilusat kollektsiooni. Kindlasti üks lemmikumaid oli kollektsioon nimega ,,La Croix''. Züriid ma siiski ei mõista, aga eks nad üllatavad alati. Moeturg oli ka tore, kahjuks avastasin pilte teha juba päris lõpus kui kõik hakkasid ära kolima ja noh siis tegin paar pildikest oma letist. Ehete müügiga läks väga hästi, aga riietega oli küll naljakas lugu, sain vaid ühe pluusikese maha müüdud. Ja showst tahaksin ka teiega pilte jagada, aga kahjuks pole mu kaamera siiski nii tore, et jääksid ilusad pildid selle valgusega... Aga üldselt oli õhtu imeline!

Ja tegelikult selline huvitav fakt postituse lõppu, et ma saan kohekohe 15 min. pärast 15 aastaseks! :)


TRANSLATION: Yesterday was a fashion show and it was great! Also there was a fashion market and I sold there. Unfortunately i don't have any good pictures of the show itself, but what can I do, when my camera didn't want to do good pictures with this light.

Actually i have fifteen minutes to my Birthday. Wuhuu, finally 15!

Sunday, February 6, 2011

One year

Ja nüüd on mu blogi täpselt ühe aastane. Ma tahaksin tänada kõiki teid, kes mu blogi followivad ja nii otsustasin ma teha giveaway. Aga seekord otsustate teie. Ühesõnaga ma ootan giveaway ideid ja soovitusi mida ma võiksin välja loosida!Niiet, laske aga tulla!


So, now my blog is one year old. I want to thank all of you my dear readers, so i decided to do a giveaway. But this time you can suggest what i will give to one of my follower and what all these who want to take part of it have to do! If you have any ideas, write them to the comments.

Tuesday, February 1, 2011

Roosad Käärid 2011

Laupäeval toimus selline suuremat sorti koolimoeshow nimega Roosad Käärid. Nagu iga aasta siis ka see aasta oli see RAM's. Meie super Ingridike osales ka seal ja arvake ära, ta sai esimese koha! Nagu wowowow. Zürii põhjendas ka väga hästi oma otsust ja kõik oli superluks! Mina sain talle modelliks olla! Aga ega ma palju ei räägigi. Vaadake pilte ja näete kui andekas ja fantaasiarikas võib üks isik maamunal olla. Kindlasti vaadake videot ka! (Selles videos peale Ingridi kollektsiooni näitab veel ühte kollektsiooni, kuna neid ei saanud lõigata siis on need siin koos) Aga enjoy!

TRANSLATION: On Saturday there was another school fashion show called Pink Scissors. Like every year, this time also it was in a school named RAM. Our super Ingrid got the first place! Like wowowow. It was all really good and great and i was also a model for her show. I won't talk anyting really, just watch these pictures and you see how talented and fantasyrich can one person be in this world! Also watch the video!

Design: Ingrid Pajo
Song: Florence+ the machine- The dog days are over