Wednesday, March 30, 2011

France

Hetkel mõned randomid pildid Prantsusmaast, kuid pikemad pildipostitused on alles tulemas. Prantsusmaa oli imeline! Wow, wow, wow. Sõnu on liiga vähe selle kirjeldamiseks. Reisi esimesed päevad möödusid bussis, sõitsime läbi Läti, Leedu, Poola, Saksamaa, Luksemburi ja siis lõpuks Prantsusmaa. Kõik, peaaegu kõik vaatamisväärsused olid omamoodi kaunid, prantsuskeel on nii ilus ja inimesed nii soojad, nagu ilmgi. Siiamaani tahaks igas poes kasutada sõnu nagu Bonjour ja Merci. Põhisõnad, mida kasutasime iga päev igal pool. Ära sai nähtud üks võimsamaid katedraale ehk Reimsi katedraal, Pompidou muuseum, La tour Eiffel, Louvre, Orsay, Versailles, Triumphikaar, fantastiline ooperimaja Pariisis ja Montmartre. Ja peale kõiki neid, meil oli piisavalt vaba aega, et linnas ringi jalutada ja nautida. Okei, Pariisi imetlemiseks ja nautimiseks on rohkem kui aastaid vaja, aga siiski meil oli natuke aega. Meid lasti vabalt Pariisi peal lahti ja saime täiesti omapäi olla. See oli mõnus. Selleks, et midagi korralikult kirjeldada on vaja ilmselt raamatut, niiet ma teen VÄGA lühidalt. Peale Pariisi käisime veel Lyonis, Burgundia maakonnas, Stransbourgis ja veel mõnes väiksemas linnas. Kõik olid omamoodi armsad ja ilusad. Macroone sai korralikult pugitud ja seltskond oli suurepärane. Ja see on hetkel kõik, kuid ma luban, et saate veel palju teskti ja palju pilte ;)

TRANSLATION: France was amazing. I have no words to describe it. I need a book to write down all the things i loved about it! Paris was beautiful! We saw many many really important pieces of France; Reims Cathedrale, Pompidou museum, La tour Eiffel, Louvre, Orsay, Versailles, Arch of Triomphe, National Opera in Paris and Montrmartre. Also we visited Lyon, Burgundia and Stransbourg. They were all really wonderful and sweet. The weather was so sunny and warm. We ate many many macaroons and the company was super! And that all i have to say at the moment, but you will see many more text about this trip and also MANY pictures! ;)

Tuesday, March 15, 2011

Two really random photos, but still something. And u know what? I'm gonna go to France tomorrow, i'm soo waiting. I will be there until 27th of March.
And also i got some news few hours ago, i'm now officially aunt of six children, so cute! Don't you think?

Kisses and wish me luck :)

Saturday, March 12, 2011

Inspiration

Source: dear tumblr

I have 101 clothes and I still want to make or buy more. Lace is so inspireing right now, so i'm gonna make one DIY and then share it with you too!

Friday, March 11, 2011

Because the sky is blue, it makes me cry

Täna käisime Michaelaga linnas ja kinos. Lõpuks sai ära nähtud Black Swan, mis oli tõesti hea ja selle kogu sisu oli kuidagi hästi tehtud. Film ise oli kohati liiga creep minujaoks, aga need kleidid wow!
Nelja päeva pärast sõidan juba Prantsusmaale! Ennem seda tuleb üks või kaks postitust, aga peale reisi näete palju pilte ja uuendusi mu blogis, ma luban!
Nii palju veel, et mul on jube kahju Jaapanist, aga ma loodan, et varsti laabub kõik, kuigi ma tean et see on kohati võimatu, aga hästi palju jõudu ja jaksu neile! Stay Strong!
And you have to visit this blog- Mickys Briefcase
TRANSLATION: Today we went to cinema with Michaela. Finally we got to see the Black Swan. It was actually really good and deep, but little bit too creep for me, but those dresses and soundtrack and ballet, wow!
In four days i finally will go to France! But before that i will post a few posts here! But i promise, that when i arrive back, you will see many pictures and stuff!
And i wanted to say, that i'm so sorry for Japan. It must be hard there right now. I hope it will soon get better there! Stay Strong!

Sunday, March 6, 2011


Laupäeval tegime väikse tripi nõmmele Triinuga. Peale seda käisin kunstikoolis, kuna toimus nö. fotograafia workshop. Õpetasime viiele Soomlasele kuidas käsitleda peegelkaamerat ja tähtsamad asju mida peaks iga fotohuviline ka teadma. Tegelikult oli väga tore ja päikseline päev. Ja kõige lõpuks saime me kõik suure tomblerone mis tegi tuju veel paremaks ja nüüd ma vaikselt nosin seda. Rohkem nagu polegi. Head pühapäeva õhtut ja võtke ikka osa giveawayst!

TRANSLATION: A few pics from yesterday, enjoy.

Saturday, March 5, 2011

GIVEAWAY

Nii kõige kõige pealt pean ma vägaa vabandama, aga lõpuks see siiski tuli ja ma loodan, et te pole väga pettunud. Ühesõnaga ma loosin välja sellise pluusi nagu piltidelt näha, viimasel ajal on mulle väga hakanud meeldima selline kontrastsus riietes. Ühesõnaga eesmine pool on must sifoon ja tagumine valge kunstsiid. Piltide ajal polnud veel ääred äraõmmeldud kuna tahtsin käbekäbe pildid valmis saada, aga nüüd on ka see töö tehtud ja asi ilusti ootab omanikku :) Pluus sobib nii S, M kui ka L suurusega inimesele.

Kui tahad Giveaways osaleda kirjuta kommentaaridesse, mida arvad mu blogist, nii plussid kui miinused ning mida ootad veel mu blogilt! Igasugune kriitika ja kiitus on oodatud :)
+
Sinu ees- ja perekonnanimi ning e-maili aadress!

Võitja loosin välja 1.Aprillil http://random.org abiga. Edu ja võtke kindlasti osa!
So here is the giveaway! I hope your not really dissapointed. So i will give you one of my readers this b&w tee. On the firside it's black syphon and the other side it's white rayon. It fits to women who are S, M or L.
If you want to take part of this giveaway, write to the comments what you think about my blog. Minuses and plusses. And what you're waiting from my blog.
+
Your name and e-mail address!
I will choose the winner on 1.April with http://random.org. The giveaway is worldwide!
So i wish you luck and certainly take part of it!

Tuesday, March 1, 2011


Totally random backstage shoots. So on Sunday, a fashion show contest took place. I think it went pretty well. I will get the results on Thursday. It was a wonderful day, sunny, full of smiling people and more.


The Beatles- Across the Universe