Tuesday, April 26, 2011

Ja vot, ma suutsin ka endale väikse viiruse leida. Nüüd, kui meil on juba midagi suve sarnast, istun mina toas ja põen oma viirust ja joon suurtes kogustes teed.

Aga, et teiega midagi jagada...
Enamus oma inspiratsiooni talletan ma muusikast, ma armastan muusikat, seda mõttega kuulata, taustaks kuulata või lihtsalt nautida. Ma armastan indiet, alternatiivi ja rocki. Lihtsalt paar ilusat lugu.

muah

Monday, April 25, 2011

InspirationSource: š-h-l-e-f-f, tumblr, souvenirs

Tuesday, April 19, 2011

Cathédrale Notre Dame de Reims
Veel paar Prantsusmaa postitust tuleb! Enne Pariisi minekut külastasime väikest linna nimega Reims. See oli nii armas koht. Ja Reimsi katedraal on lihtsalt kõige vägevam mida ma kunagi näinud olen, pole sõnu. Eriti õhtul hilja kui oli juba pime ja vihma sadas. See jättis sellise mystery feelingu. Eks pildid räägivad enda eest.


TRANSLATION: Some posts of the France trip will come. Before going to France, we visited a small town called Reims. It was really cute place. And the cathedral of Reims was so powerful, really really mysterious. I liked it a lot. Let the pictures talk for themselves.

Sunday, April 17, 2011

La croix

Veidi hilinenud postitus, aga siit see tuleb!
Eelmine neljapäev toimus Ksg's moeshow nimega MoSh. Olin Anne Marie imelises kollektsioonis modell. Ma olen väga väga vaimustuses igast riideesemest selles kollektsioonis ning ma lihtsalt pean seda ka teiega jagama! ;)


All the photos: Jake Ferra
Design: Anne Marie ZvirikTRANSLATION: Last week there was a fashionshow called MoSh. I was a model in Anne Marie's collection. Every piece of this collection is beautiful! I had to share some pictures with you! Also her blog!

Saturday, April 16, 2011

Last time in my dreams


Song: Roisin Murphy-Dear miami
Jah, lõpuks toimus ära Sedamoodi 2011 finaal. See oli viimane kord kui ma oma kollektsiooni ''esitlesin'' ja see lõppes fantastiliselt. Eriauhinna disaini ja õmblemise poole pealt(ma sain selle eest 30 lõngarulli, põnev eks!) + Esimene koht 7.-9. klasside arvestuses. Selle kollektsiooni teekond on päris pikk ning ma mõtlesin, et rääägiks teile sellest kõigest. Nagu umbes pooled lugejad teavad, õmblesin ma tegelikult selle kollektsiooni Moedepoo 2010 jaoks. Esimesel esinemisel oli selles vaid neli komplekti. Mul on vedanud, et mul on sellised suurepärased abistajad, meikarid ja soengute tegijad ja otseloomulikult modellid! Ilma teieta poleks ma seda kõike saavutanud. Ühel imelisel sügispäeval, kui korraldati mu koolis moeshowd, tehti ettepanek, et ma võiksin külalisesineja olla. Ma olin muidugi nõus. Aga siis tulid mu kallid sõbrannad selle peale, et võiksin ju osaleda. Ma kahtlesin veidi, kuid lõpuks nõustusin nendega ja ma pean neid selle eest väga tänama! ,,In my dreams'' on idee poolest üsna sarnane teemale ''La primavera''. Tegin kähku kaks komplekti juurde ja võitsingi koolis oma vanusegrupis ära. Vahepalaks esinesin Reaalkoolis külalisesinejana. Siis tuli juba sedamoodi 2011 eelvoor, millest sain ka edasi. Nokitsesin veel ühe komplekti juurde ja, voila käes oli finaal! Tegelikult oli väga suuri konkurente meie vanusegrupis, ma siiamani mõtisklen, et miks just mind võitjaks valiti.. Ühesõnaga, sellel kollektsioonil on täiesti oma lugu, mis on kohati päris põnev.
Nüüd kui viimane esinemine oli ära, saan hakata jälle uue kollektsiooni kallal nokitsema. See on täiesti midagi muud, võib öelda, et ühte poolt te minus nägite, ning varsti näete ka teist poolt.


Silvia, Marie, Ulrike Brett, Maria, Kadri, Oliivia, Laura, Merliin, Susanne, Annika, Grete, Kertu, Elisa ja mu kallis ema- Ma tänan teid kõiki nagu tuhat miljon sada korda!

TRANSLATION: This is a big post which describes the story of my collection. But i wanted to tell you, that i won that big contest and i also got a special prize for the design.

Helsinki

Vahepeal on juhtunud kohutavalt palju asju, aga ma räägin teile kõigest eraldi ja alustan pühapäevase Soomes käiguga. Ja muidugi jätkuvad prantsusmaa postitused! Soomes käisime me tänu kunstikoolile. Nagu paljud teist ehk mäletavad käisid meil kunstikoolis soomlased, Helsingi kunstikoolist. Me õpetasime neile fotograafiat. Nüüd oli kord aga meie käes ning käisime nende juures keraamikat õppimas/tegemas. Nad kõik olid väga sõbralikud ja toredad. Lisaks jäi meil õhtul veel aega ka linnas käia ning terve päev oli puhas nauding ning väga mõnus:). Naerda sai nii, et pisarad olid silmis.

TRANSLATION: So many things have happed and i will tell you about them, but i will start with our trip to Helsinki! We went to Helsinki art school. All the students were really friendly and nice. Also we had some time left to do some shopping. It was a really pleasant day and we had much fun.

Thursday, April 7, 2011

Paris, Day 2, roquer des Versailles

Teise päeva õhtupoole läksime veel Versaillese lossi. See ei olnud väga muljetavaldav, kuid see oli ilus! See hoov eriti, ma ei kujuta ette milline see veel suvel on! Kohutavalt meeldis Marie Antoinette tuba ja nägi ära ka selle kuulsa peeglite saali! Las pildid kõnelevad enda eest.
TRANSLATION: On the second day, we went to the castle of Versailles. It was beautiful, but nothing really impressive. I really liked the room of Marie Antoinette and i also saw the room of mirrors. Let the pictures talk!

C'est secret

These videos are so beautiful and so inspireing!

Sunday, April 3, 2011

Paris, Day 2, La tour Eiffel & Orsay museum

Ja meie suurepärane seltskond, täis värvikaid inimesi :)

Kahjuks esimest Pariisi päevast mul pilte pole, kuna ei tavatsenud kaamerat kaasa võtta, kuid samas me käisime ainult Pompidou moodsakunsti muuseumis ja see ei avaldanud minujaoks eriti muljet. Ma jään siiski oma Romantismi aega armastama. Teisel päval külastasime kõigepealt Orsay muuseumi. Eriti avaldasid muljet Monet, Manet ja Theodore Rosseau. Muuseum ise oli ka väga ilus, nii seest kui väljast. Eelmisel või üle-eelmisel sajandil oli see kasutusel rongijaamana.
Järgmine sihtpunkt oli kurikuulus Eiffeli torn. Pidime ka grupiga tippu sõitma, aga kahjuks jäi see ära, kuna mingit broneeringut poldud kätte saadud vms. Aga siiski ma nägin selle ära ja ma olen nii uhke selleüle! Kuigi nagu arvata oli, on see igal pool üle pingutatud, ning polegi nii kaunis päevavalguses, aga kui pimedaks läheb siis see sätendab igal täistunnil mingi minut aega, see on nii kaunis! Ja seal otsas on kaks prožektorit, mida ilmselt igaüks, kes on vaadanud nt. Devil wears the Prada't või Sex and the City't, teab. See on nii wowowow, pole sõnu.

TRANSLATION: Unfortunately, i didn't make any pictures on first day in Paris, but there wasn't anything really to picture. We went to the Pompidou Centre-Modern art museum. I didn't like it very much. I'm still loving my romanticism.
Next day we went to the Orsay museum. I was impressed by Theodore Rosseau, Monet and Manet. The museum, itself, was really beautiful, outside and inside. Last or Before Last century it was a trainstation.
Our next destination was the famouse Eiffel Tower. I finally saw it, i'm so proud now! It was much prettier, when it was dark outside. It was shinging and so beautiful! I have no words.