Tuesday, May 31, 2011

Estonian bloggers @Helsinki, day 1

Täpselt nädal aega tagasi, eelmine teisipäev saime meie, 8 blogijat sadamas kokku, et minna Soome moeblogijate reisile. Väga suured tänud Jenni Kallionsivule ja Soome instituudile, kes kogu seda reisi korraldas ja sellise suurepärase idee peale tuli! Reisil olid Merily, Anni, Lisa Mai, Britta ja Mari-Liis ning Hardo ja Sten.
Viisime pagasi rutuga KlauskK hotelli ära ja kohe oli kohvikus väike hommikusöök meie kahe väga väga vinge giidiga - Piia ja Marjoga, kes on ka disainerid oma brändis Kaksitva.
Esimesena viisid Piia ja Marjo meid Design District Design Forumisse, seejärel käisime läbi väga paljudest butiikidest ja ateljeedest, mis olid kõik tõesti imelised! Panen siia üles ka erinevate kohtade aadressid, siis saab iga väikegi moehuvuline Helsinkis neid poekesi külastada.

Design Forum
Erottajankatu 7
Popot sneaker store
Iso-roobertinkatu 7Ovvn- designer collective
Iso-roobertinkatu 17-19walking..A wonderful scene at the cityKatri Niskanen (by the way She was the winner of the first Finnish Project Runway)
Pursimiehenkatu 21 Minna Parikka
Bulevardi 24
Ivana Helsinki
Uudenmaankatu 15

And also there was a young designers Awake-exhibition at Stockmann (Aleksanterinkatu 52)
Also visit:

Kaksitva
Tarkk'ampujankatu 12

Miun
Uudenmaankatu 14


Limbo
Annankatu 13

TRANSLATION: Exactly one week ago, last Tuesday we, 8 Estonian fashionbloggers met at the port of Tallinn to sail to Helsinki. Many thanks to Jenni Kallionsivu and Finnsih institution, who organized this trip. First we left our baggage to the KlausK hotel and then we had a breakfast with our guides Piia and Marjo, who are the designers of the Finnsih design company Kaksitva. They were really really awesome. They showed us all the cool design places in Helsinki.

Sunday, May 29, 2011

Reede õhtu veetsin vanalinnas Hanna Triinuga. Nimelt sain kutse Multiverseof netipoe avamisele, ning mõtlesin, miks mitte. Õhtu oli väga mõnus ja üritus samuti.
Kooli lõpuni on nii tibavähe jäänud, kolm päeva ja siis tuleb klassireis Berliini, mis on kindlasti fantastiline. Räägin hiljem ka teile sellest!
Nädala keskel käisin Soomes disaini reisil meie moeblogijatega. See oli tõest väga inspireeriv ja huvitav reis, ma jäin niinii rahule. Ka reisist teen eraldi postituse kohe kui jõuan.


TRANSLATION: Friday night i spent with Hanna Triin. I got an invitation to Multiverseof internetshop opening. It was really nice.
In three days i'm going to Berlin. I willl write about it! Also in the middle of this week i went to a design trip in Helsinki with our Estonian fashion bloggers. It was really inspireing and interesting trip. I will write about it too, as soon as i can.

Friday, May 27, 2011

Photo by preili Roosalu.

Väga palju on toimunud viimasel nädalal, aga sellest kuuleti ilmselt natuke hiljem. Täna õhtul lähen Multiverseof opening-le. Aga põhjus miks tegelikult selle postituse tegin, on see, et homme jälle kirbuturul müümas ja supersoodsate hindadega, lihtsalt on vaja kõigest lahti saada. Niiet tulgee kohalee ja ärge laske vihmal ennast heidutada! :)

Saturday, May 21, 2011

Fleamarket

Kirbuturul läks suurepäraselt. Päev oli imeline, seltskond oli super ja ilm oli mõnus! Elu on ilus.
Sain päris paljudest asjadest lahti ja soetasin ka endale paar väga väga lahedat asja. Plaanis on järgmine laupäev veel müüma minna, tahaks jubedalt kõigest lahti saada...
Nüüd algab aga minu pikk lugemine, soovige edu! ;)TRANSLATION: So, today i was selling at the fleamarket with Hanna Triin and Ingrid. We had so much fun and it was a wonderful day. Life is beautiful. Weather was also so good! I got few really cool things to myself, you will see them some day ;)

Friday, May 20, 2011

Kõik pildid va. viimane ja esimene on taaskord minu vintage minoltaga tehutud. Pildid on üleeelmisest pühapäevast Irise maal ta sünnipäeval. Väga väga mõnus päev oli ja super sünnipäev!

Aga teie tulge KINDLASTI kõik homme kirbuturule! Mina olen seal koos vingete inimestega nagu Ingrid ja Hanna Triin müümas meie vingeid asju!

Thursday, May 19, 2011

INSPIRATION

They say that when you can’t sleep, you’re awake in someone’s dream.. (source: tumblr)