Thursday, June 30, 2011

Where is my mind?

Suvi on tagasi ja täiega. Oi milline nauding! Suured vabandused, et olen taas blogi unarusse jätnud, aga nüüd saate piltide sisuka postituse. Minu jaanipäev möödus üsna rahulikult mõnusa seltskonnaga Ingridi pool. Viimased päevad veetsin oma suvilas Pärispeal. Joonistasin, ujusin, tegin pilte ja kuulasin muusikat, väga palju muusikat. Nüüd olen kodus, homseks on toredad plaanid mille hulka kuulub ka Theatrumi etendus Misantroop. Ja üks imeline uudis veel. Osalesin Cocorosa sünnipäeva giveaways, kus ta loosis välja ühe vabalt valitud paari firma Miista kingi. Ja juhuslikult võitsin mina need kingad. Oeh, ma olen nii õnnelik, kindlasti näitan ka teile neid kingakesi kui saan paki kätte.

TRANSLATION: The summer is back in Estonia! Really nice, sunny and warm. My St.John's eve was pretty nice too. Last three days i spent at my country house at Pärispea. I did many things there and just enjoyed summer.
Also I have some good news. I won a pair of Miista shoes in Cocorosa's giveaway. So cool!

Sunday, June 26, 2011

INSPIRATION: Shine


Photography: Karim Sadli
Styling: Sarah Richardson

Kevadel ostsin i-D spring 2011 eksemplari ja kohutavalt inspireeris mind üks shoot. Mõtlesin, et jagan ka teiega.

In spring i bought i-D magazine and i was really inspired by one shoot. I thought i could share it with you. And soon the english version of tutorial of 50's bikini will come!
And some good music too!

Tuesday, June 21, 2011

DIY: 50's bikini

Lõpuks otsustasin ma selle DIY tutoriali ära teha. Minult on väga palju küsitud, et kuidas ma tegin oma ''vintaaz'' bikiinid, kas ma saaksin kuhugi lõikke üles panna, kas ma teeksin neid tellimise peale jne. Ma püüan siin lühidalt ära seletada kuidas neid teha ja ma luban, et inimesele, kes on vähemalt ühe pluusi või seeliku endale õmmelnud, ei tohiks see sugugi raske olla. Iseasi on aga see, kas te saate lõikest ka mingit abi, sest kahjuks on need formaadid veidi nihu, aga ma kirjutasin juurde külgede pikkusid, mis mulle olid parajad. Ning ma VÄGA vabandan kui see seletus on segane, kui midagi jääb arusaamatuks siis KÜSIGE KÜSIGE!

Sul on vaja: nailon trikotaaži taolist riiet, võib olla ka tavaline triktootaž, kuid arvesta sellega, et kui sa ujumas käid siis kuivab riie päris mitu korda kauem, (vana rinnahoidjat), kalkat (lõike paber), mingisugust kinnist ülemise osa jaoks ja otseloomulikult kääre ja õmblusmasinat.

BIKINI ÜLEMINE OSA:
Selle jaoks ma ei hakanud lõiget tegema, sest seda on väga kerge ise teha. Tuleb lõigata kaks üsna laia ristküliku kujulist riidetükki, üks selle kangaga, mis sa tahad, et oleks ees näha ja teine mida kasutad voodri tegemiseks. Õmble need ülevalt ja alt kokku nii, et mõlemad lühemad küljed ristkülikul oleksid lahti. Nüüd tuleb sul mõelda, kas tahad ilma korvita või korviga, kui tahad korviga, siis tuleb sul otsida üles üks vana rinnahoidja ja sellelt lõika välja kaks korvi nii, et nad jääksid omavahel kokku (nende vahel olev väike riba(?) jääks alles, aga kõik muud ülejäänud paelad ja selline stuff lõika ära). Seejärel lükka korvid selle ristküliku sisse, et see keskmine riba jääks ristküliku keskpunkti. Siis kroogi seda ristküliku keskkohta, et lõpptulemuseks oleks selline nagu pildil. See oli ülemise osa eesmise poole seletus. Teise poole seletusele ei hakkagi ehk igat käiku kirjutama. Pildilt peaks olema aru saada kuidas selle tegin, kui on küsimusi siis kindlasti küsige!

BIKINI ALUMINE OSA:

Selle alumise osaga on küll nüüd nii, et see on väga kerge, kui teil on lõige olemas ning ma püüdsin võimalikult hästi seda lõiget teha. Ühesõnaga printige see lõige välja ja see tuleb kindlasti väga väike aga vähemalt mingigi abi olemas, ning siis püüdke selle abil ja nende antud mõõdmetega endale sarnane lõige teha. Ning kui lõige on valmis, tuleb kaks sellise kujuga riidetükki lõigata, ning need õmmelda külgedelt kokku ja voila!(Pildile klikates tuleb sellest suurem versioon)

TRANSLATION: I wrote a tutorial for vintage bikini, but now, if some of you, who can't understand estonian, is sure that she wants to make the bikinis but she needs the tutorial, then i can write it in english too, but you have to tell me!

Sunday, June 19, 2011

See nädalavahetus on olnud päris kiire. Nii mitmelgi lõpetamisel käidud. Reedel käisin Helena ja Hanna Triinu lõpetamisel. Üks enamvähem õnnestunud pilt on mul Helenaga koos, aga ma otsustasin Hanna Triinust ja Helenast lihtsalt paar ilusat pilti eraldi lisada +mu outfitist sel päeval. Täna käisin Karolina lõpetamisel Muusika Keskkoolis.

Aga mul on teile veel üks hea uudis. Nimelt 19. augustil toimub järjekordne moedepoo Laagri kultuurikeskuses, juuni alguses saatsin sinna kavandid ja voila, ma olen finaalis :). Kindlasti tulge kõik kohale! Rohkem infot: http://moedepoo2011.blogspot.comTRANSLATION: This weekend was pretty crazy. Some of my friends graduated and i also congratulated them. Also i took some shoots of them and i think they looked fabolous and the dresses were really beautiful!+ here are some shoots of my outfit as well.

Friday, June 17, 2011

Berlin, day 3, the zoo of Berlin

Jätkan veel ühe Berliini postitusega, mis seekord on ka viimane, kuna Berliinis oli meil antud väga vähe aega.
Kolmanda päeva hommikul asusime kohe Berliini loomaaia poole, mind isiklikult kutsus see loomaaed seepärast, et seal on panda, aga kui ma oma pandat nägin, siis see lihtsalt lesis keset põrandat ja näksis oma bambust.
Aga seal oli palju muid ja põnevaid loomi, minu isiklikke lemmikuid näete piltidelt. Peale loomaaeda oli meil aega veidi klõpsida ja täiesti juhuslikult tuli piltidest välja üks naljakas gif.

TRANSLATION: I have to do one more post about Berlin. On the third day we went to the Berlin of zoo, which was really large. You can see pictures of my favourite animals in the zoo. Enjoy!

Monday, June 13, 2011

Et Dieu... crea la femme

Kuna, meie oleme Helenaga suured superstaari saatele kaasaelajad, otsustasime minna superfinali vabaduse platsile vaatama. Ja õnneks võitis Liis oma vapustavate esinemistega. Aga enne live, mõtlesime, et teeks väikse pikniku. Ja meil oli tore. Õhtul jõudsin veel vaatama Hanna Triinu ja Birgitiga Brigitte Bardot imelisse katusekinno. Väga mõnus oli!

TRANSLATION: Last night I spent with Helena at old town, later i went to the rooftop cinema with Hanna Triin and Birgit to watch the movie called ,,And god created woman...'' with Brigitte Bardot, it was wonderful!