Friday, July 29, 2011

Debaser

Yesterday was fun. Made many pictures with girls. I coloured my hair, soon it will fade more natural. Anyways what do you think? Also these shorts i got from Myrorna(secondhand) and bag i got from fleamarket in Stockholm.
Joy Division - She's lost control

Thursday, July 28, 2011

Stockholm

Nagu piltidelt ilmselt näha, oli meil üüratult tore reis. Saime käia ära kõigis paremates second hand kauplustes, kirbuturgudel, linnaosades ja ka tavalistes poekestes. Saime palju põnevat kaupa alustades küünelakkidest ja lõpetades 21 MOJO muusikaajakirja ja elvise linaga. Palju lahedaid riideid nii vintage kui uusi. Aga reisist..
Ma pole kunagi käinud Rootsis sellise reisi eesmärgiga. Me lihtsalt käisime kõik kohad mida vähegi näha tahtsime läbi. Ning iga õhtu lõppes Stockholmi kesklinnas sillal Ben&Jerryt süües. Nii mõnus ja chill. Juhtus kah nii, et igapäev külastasime ühte VÄGA lahedat poodi nimega Beyond retro, ning üks õhtu hakkasime rääkima kahe väga laheda tüübiga, nad kutsusid meid isegi vanalinna kus neil oli plaanis musitseerida, aga kahjuks pidime ära ütlema. Aga me tegime neist pilti ja otseloomulikult pidin ma pildid ka siia postitusse panema. Ma usun, et saate veidi parema reisi ülevaate naljakast videost. Kahjuks pole minu filmimisoskused kiita, kuid mingi emotsioon peaks sealt siiski paistma. Loodan, et teile meeldib!

TRANSLATION: As you can see on the pictures, we had SO much fun. We went everywhere we wanted and visited all the coolest fleamarkets, vintage shops and second hand stores. We got many diffrent things starting from nailpolishes and finishing with 21 MOJO magazines and sheets with Elvis. Also we got many new and vintage clothes. I think you can see at the video how fun it was! Enjoy!

Tuesday, July 26, 2011

Stockholm

Ja ma olengi meie toredalt Stockholmi reisilt tagasi. Meil oli Ingridiga väga lõbus ja chill. Saime kõik lahedad kohad läbi käia. Ma üritan homme teha parema ja sisukama postituse ning siis räägin kõigest lähmalt. Vb lian isegi video siia, sest meil tuli päris palju naljakaid klippe.

TRANSLATION: So, i'm back from our trip to Stockholm. We had so much fun with Ingrid. I will make a bigger post with many many pictures soon. Maybe I even make a video.


Guns n' roses - Sweet child o' mine
(I just had to put this song here, this is the song of our trip)