Wednesday, August 31, 2011

Last part of last day of magic

Jah ma soetasin kah endale lõpuks Anni Jürgensoni earcuffi ja olen uhke omanik. I love it! Oma viimase päeva enne üheksandik olemist veetsin peamiselt Ingridi pool. Nautisime päeva ja chattisime ja oi kui lahedat kraami Ingrid on selle suve jooksul igaltpoolt endale kogunud, no wow! Õhtu lõpetasin venna pool, kus nägin esimest korda ka oma uut pisikest sugulast, nii nunnu annab olla! :)

TRANSLATION: So finally i bought one of Anni Jürgenson's earcuffs. I totally love it! It's oh so wow! Last day of being free i spent at Ingrid home. It was really nice and sweet day. In the evening i went to see my new little relative, who is my niece, so cute is hard to be :)


The Smiths - How Soon is Now

Monday, August 29, 2011

Täna pean teid taas kurvastama, ei mingit outfiti postitust, lihtsalt kõige kõige chillim ja kodusem outfit mis üldse saab olla, aga mulle lihtsalt meeldivad need pildid. Ma käisin eile õhtul ühel väga mõnusal sünnipäeval, mõnus ja väga värvikas rahvas, imeline tähistaevas ja palju nalja, pisarateni naeru. Minu suvi on olnud igaljuhul lihtsalt fantastiline ning ma loodan, et ka teie oma. Pildid on tehtud USA'st tagasi tulnud kalli Triinukese uue fantast kaameraga. See kvaliteet ja värvid on i-m-e-l-i-s-e-d! Kui veab siis ehk homme tuleb väike outfiti postitus.


TRANSLATION: Today i have nothing special for u. Just a little post with a comfy and chilly outfit. But i made this post because i like these pictures. Yesterday i went to a cool birthday party, it was so fun :). My summer has been totally amazing, no words needed, best people, so much laugh, so good music, so good places and events. A-M-A-Z-I-N-G. These pictures are mady by my dear friend Triin, who got a new camera, and it's so good!

Foster the People - Pumped Up Kicks

Sunday, August 28, 2011

BLOG SALE 2!

Ja nüüd veel mõned asjad mis müügiks on. Kui olete millestki huvitatud siis võtke ühendust Secretj@hot.ee


BEEBIROOSA JAKK ÕLAKUGA KOLLEKTSIOONIST ''IN MY DREAMS''
Suurus S
Self-made/designed
20 EUR + 2,5 Eur postikulu
(Rohkem pilte SIIN)

MÜÜDUD! HALLID MONKI RETUUSID
XS suurus
Monki
7 EUR + 2,5 Eur postikulu
(Mul pole küll pilti kus ma ise neid kannan, aga leidsin lookbookist ühe SIIN)

BEEZID KÕRGEPIHAGA SHORTSID
34 suurus
New yorker
5 EUR + 2,5 Eur postikulu

Saturday, August 27, 2011

See-trough top-self-made
Bag-fleamarket
Clubmasters-fleamarket
Shorts-Myrorna
Rings-Seppälä, fleamarket

I'd really like to know if you listen the music i put under every post and should i do it or NO? :)


Siis kui ma paar nädalat tagasi maal olin, tahtsin teha mõned pildid valmivate(!) kollektsiooni esemetega ja mõtlesin, et jagan paari ka teiega, kuna teil on ilmselt nendest kollektsiooni asjadest juba väga kõrini, siis näetegi neid veidi teises võtmes minu seljas. Viimase pildi tahtsin lihtsalt siia panna, sest see on nii muinasjutuline!

Small Black - Despicable Dogs

Friday, August 26, 2011

Eile oli pikk päev. Hommikul vara sain Karolinaga kokku. Käisime lihtsalt ringiratast mööda vanalinna, istusimel sajal erineval muruplatsil ja nautisime suvist ilma. Õhtu poole meetisin Maarjaga. Käisime ära näituse ''Continuum_the perception zone'' avamisel. See oli midagi teistsugust, lihtne aga samas väga põnev. Ma soovitan kõigil seal näitusel ikka ära käia. Õhtu lõpetasime Mustas Puudlis Lenna kontserdi ja imehea söögiga. Kogu õhkkond oli väga väga mõnus ja Lenna ise otseloomulikult imeline!

TRANSLATION: Yesterday i had a long day. First in the morning we met with Karolina and just chilled in the oldtown. In the evening i met with Maarja and we went to an exhibition opening an then to cafe called Must Puudel(The Black Poodle). There was an Estonian indie pop artist Lenna's concert. The atmosphere was so comfy and the music was amazing!

Just one really chill song and video, LOVE IT!


Tuesday, August 23, 2011

Friends


Päike on minu sõbu, mcflurry on minu sõbu, Lisett ja Kiku kah ja muidugi MGMT kelle saatel oma õhtut naudin :) Täna oli tore ja ilus päev. Homme tuleb veel tegusam. Eks lähipäeval räägin teile homsest..

TRANSLATION: We had fun today :)

MGMT - Flash delirium

Monday, August 22, 2011

BLOG SALE!

Kuna mul on nii kohutavalt palju asju siis otsustasin, et mõndadest asjadest püüan rutem lahti saada ning need millest mul pildid olid on nüüd siin! :) Kui olete millestki huvitatud siis võtke ühendust minuga meili teel Secretj@hot.ee
!Homme või ülehomme tuleb veel üks taoline postitsus teiste esemetega!


MÜÜDUD! LILLA BLAZER
M-suurus
Vintage
10 EUR+2,5 Euri postikulu


MÜÜDUD!KHAKI-KOLLANE KAMPSIK

M-suurus
Vintage
4 EUR+2,5 euri postikulu

MÜÜDUD!PRUUN FAKENAHAST 'LUMIKELLUKESE' SEELIK
S-suurus
Self-made
7 EUR+1,5 euri postikulu

TRANSLATION: This is only for Estonian readers ;)

Sunday, August 21, 2011

More and more...


Viimased pildid siis minu kollektsioonist. Rohkem detaile detaile detaile ja kohe küllaga! :)
Meigi tegi minu kullakallis Helena ja suured tänud sulle! Kertu aitas mind triipudega näos ja soengutega sulle ka suur suur suur aitäh :) Ja muidu kõigile kes tulid ja elasid kaasa ja tänu kellele mind publikulemmikuks valiti :) Ja muidugi minu kallid suurepärast imeilusad modellid: Silvia, Marie, Maria, Liis, Hannaliis ja Hanna triin ! Piltide autoriks on Anne-Marie, super aitäh!
:) Ja muide lugu taustaks oli
Fever Ray-Keep the streets empty for me