Sunday, September 25, 2011

FKO fashion show

Most pictures by Triin Naudi.

 Neljapäev toimus Solaris keskuses moeshow nimega Fashion Kick Off ja sellest võttis osa 5 kollektsioon mille hulgas oli ka minu kollektsioon. Saime kasti Dynamiti ja teise koha. Aitäh kõigile kes tulid mulle jälle appi ja viitsid niisama seltsiks olla! :)

Thursday we had a fashionshow called Fashion Kick Off and 5 collections took part of it, including mine. We got second place and a box full of energy drinks. :)  

Saturday, September 24, 2011

I love autumn!

All photos by Triin Naudi

Täna käisime Triinuga Nõmmel sekkarites ja pärast nautimas nõmme imehead kebabi. Leidsin oi kui palju vingeid asju. Täna hommikul tuli mul selline hetk, et oli kõrini kõikidest jakkidest ning siis otsisingi kapist välja selle jaki, mis sain täpselt aasta tagasi Tartu ühes sekkarist ja mulle täitsa meeldib :). Kebabis juhtus ka väike õnnetus, nimelt tool sõnaotses mõttes ründas mind ning kukkus mu varbale peale, ning see oli valus, ma ei julge traumapuntki minna, päriselt ka, pärast on nii, et oi me nüüd paneme sulle kipsi. Loodan väga, et läheb valu üle varsti.
Õhtu veetsin Brigitte sünnipäeval kus oli väga mõnus.

Today we went to Nõmme with Triin and found some really cool secondhand stuff. Later i went to friend's b-day party and that was so comfy and nice.

Friday, September 23, 2011

++

Täna tuli mul mingi hullemat sorti koristushoog peale, tegin kõik riiulid tühjaks, pooled asjad viskasin minema, toa sain ilusti korda ja leidsin palju palju ehteid mis tuleks ära müüa kuskil. Mõtlesin et share'n ka teiega oma riiuleid(mõnda toa osakest veel). Ja, oi, kuidas ma ootan tegelikult juba seda hetke, et saaks selle roosa seina ära värvida ja loodame, et see hetk tuleb varsti!

Actually i don't have any mood to write a long story, but today i made a little change in my room, and here are some pics for you.

Nirvana- the Man Who Sold the World

Monday, September 19, 2011

Inspiration

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Taas veidi inspiratsiooni pilte. Tuli täna mingisugune tumblri igatsus peale, leidsin nii palju uut inspiratsiooni.
Endiselt minu tumblr: http://weallneedinspiration.tumblr.com/

Ja selline uudis, et juba sellel neljapäeval 22.09 osalen ma Solarises toimuval Fashion Kick Off moeshowl oma kollektsiooniga ja ootan ka teid kõiki uudistama ning showd vaatama. Üritus ise hakkab 19.00 ja ennem on ka väike moelaat aatriumis. Kõik kohale! FB event: http://www.facebook.com/event.php?eid=110926472330815