Thursday, October 27, 2011

Helsinki and us

Pildid meie lõbusast Soome reisust. Seekord ei hulkunud me vaid Aleksanterinkatul ja ei poodlenud massilemmikutes vaid leidsime ka vingemad sekkarid üles. Väga suurte kottidega ei naasnudki kodumaale aga vajalikumad asjad sai siiski soetatud ja reisiga olen igati rahul :)

TRANSLATION: Pictures of our fun trip to Finland. This time we didn't shop only in the crowd favourite Aleksanterinkatu but also found some awesome trift-stores. :)

The Doors - Spanish Caravan

Wednesday, October 26, 2011

Sa unustasid suudelda mu hinge, idioot!

Pildid on esmaspäevast. Käisime Linnahalli katusel, kohvicumis ja nautisime elu. Tore päev oli. Eile käisin Soomes väiksel shopingu reisil ja sain natuke toredat kraami, mõned pildid tulevad lähipäevil. Täna käisin Ingridiga vaatamas ,,Idioot''i sõpruses. Huvitav ja teistsugune Eesti film, aga kindlasti soovitan!

TRANSLATION:Pictures made on Monday. Today i went to see Estonian movie called ,,Idiot''. Was an insteresting movie.

Saturday, October 15, 2011

I've tried to say that's not the only way


Random outfit post again.


The LA's - There She Goes

Friday, October 14, 2011

Maxi skirt - selfmade, boots - Dinsko, jacket - H&M, top - Secondhand 

Tuesday, October 11, 2011

Je suis une licorne

Top- kind of DIY,  pants-Pull&Bear

Mina käin kooliarsti juures väga erilistel juhtudel. Kas selleks on siis sõrmuse sõrme kinni jäämine või läätsevedeliku vajadus. Esimel koolipäeval sain oma sõrmuse sõrmest keldrikorrusel töömehe juures ja täna sain läätsevedeliku asemel soolpisarvedelikku, aga mõlemal korral sai probleem siiski lahendatud. Happy ending.

TRANSLATION: I go to school doctor when something really weird happens. On first schoolday i went to see the doctor beacuse a ring was stuck in my finger and finally i got it off by cuting it to pieces. Today i went to schooldoctor because i needed contact lens liquid and i got something really diffrent but it helped. So everything ended nicely. Just a bit funny.
 And a song i love!
 The Apples in Stereo - Radiation