Monday, November 28, 2011

Two door cinema club

Väike sügisene pilt. Ootan lund. Avastasin endajaoks uue bändi ka!

Little Autumn picture. I'm waiting for the snow. Also discovered a new band for me!!

Two Door Cinema Club - Kids

Sunday, November 27, 2011

FILM

TARTU, Ewert & the 2dragons, kunstikool, VHK vabalava, Noortebänd, Vintage Tallinn ja JWG playbox. Kõik vinge mis olen suutnud jäädvustada oma imelise minoltaga.

Tuesday, November 22, 2011Üle aasta on mul see keep peas olnud ja lõpuks on see valmis. Seekord küll enamasti siiski mu ema tehtud, või noh, alustasin mina, aga ema võttis üle. Aga ma tõesti armastan selle kandmist. Ja uued saapad samuti, mis sain Trendexpressist, nii soojad ja nii mugavad! Koolipäevad on pikad ja väistavad kuid siiski ei leia ma hetkel põhjust vingumiseks. Kõik on ilus, elu on ilus, naer on ilus, sõbrad on ilusad ja maailm on ilus! Ilm väikse erandina, mis ei ole just kõige ilusam, aga vähemalt soojem kui viimastel päevadel. Jah, tundub, et olen kõigega peaaegu rahul.

TRANSLATION: My mom made this awesome cape, i love to wear it. Also got new comfy boots. The weather is a bit sad, but everything else is just beautiful. Enjoy this sweet song and have a nice evening! :)

Dirty Projectors - Two Doves

Monday, November 21, 2011

How does it feel?

 Paljud on küsinud kust ma selle imelise ja armsa parka sain ja peab tõdema, et ma röövisin selle oma ema riidekapist. Ilmselgelt oli see nädal veel viimane võimalus seda kanda ja nüüd tuleb üle minna veidi soojemale varustusele. Täna istudes igavates tundides, märkasin järsku, et lumi langeb maha, ja see emotsioon oli isegi positiivne, kuigi ma igatsen neid imelisi suveilmasid, päikest ja otseloomulikult kuldset sügist.

TRANSLATION: Many have asked where did i get this amazing parka from, and i have to confess that i stole it from my mom. Obviously it was the last week for wearing this and now i have to go over to the warmer clothes. But actually i like the though of snow everywhere.

Bob Dylan - Like A Rolling Stone

Sunday, November 20, 2011

DIY: bohemian bag

Üks päev koristades oma tuba ja kõiki neid õmblustarvete ja kanga kaste, avastasin, et mul on üle nii palju erinevaid teksatükke. Ilmselt seepärast, et olen päris palju pükse lõikunud lühikeseks. Jah, ja siis lendas minu pähe üks idee, et miks mitte teha kott? Ja siit selline värgendis sündiski :). Kirss tordil on see yinyang embleem, mis sain viimastel Baraka elupäevadel magusa hinnaga.
Kotti ennast oli väga kerge teha, aga natuke raskusi tuli nende õõside paigaldamise ja haamerdamisega, aga sain hakkama väikse abiga. Mis arvate tulemusest? :)

TRANSLATION: One day, when i was cleaning my room, i discovered that i have so many pieces of jeans cloth, because i have done so many shorts. So i decided to make a bag. And this is what came out :).
Tell me what you think? :)

The Beach Boys - Good Vibrations