Friday, December 30, 2011

THIS YEAR 2011

Ma lihtsalt ei suuda uskuda, et kogu see aasta on läbi! Kuidas on see võimalik? Alles oli suvi, nii palju on juhtunud, nii palju. Aasta alguses tundus, et kõik läheb koguaeg allamäge, aga peab tunnistama, et kõik on muutunud, ma ise olen muutunud, mu elu on muutunud iga nurga alt, aga kindlasti paremuse poole! Ma armsatan neid inimesi kellega selle aasta koos veetsime ja nalja saime. Need pildid siin on lihtsalt üks väga väga väike osa kogu aastast. Ma ei oskagi öelda midagi. Järgmine aasta tuleb veel parem! Ma tänan kõiki neid imelisi inimesi kellega see aasta möödus.

TRANSLATION: I just can't believe that this year has basically ended. The time just passes me. This year changed my life and me really much. But it was just amazing! I have no words. I wish you the best new year 2012 and a beautiful ending for the year 2011!

The Zombies - This will be our year

Monday, December 26, 2011

INSPIRATION


source: uknown
Väike inspiration post again. Homme rootsi ja luban siis saate pilte ka!! Olen viimastel päevadel palju mõelnud sellisele asjale nagu lõpukleit, kuigi sinna on nii palju aega ja see pole üldse nii oluline sündmus, aga mul on idee ja üsna kindel idee. Ja seoses õmblemise ja sellise asjaga on ka palju ideid tulnud uue kollektsiooni õmblemisega. Pea on paksult ideid täis! Mis on väga positiivne. Ainuke probleem on kangaga ja isegi kui arvestada meie kangapoodide laia valikut, ei leidu seal seda õiget kangast, mida mul hädasti vaja oleks. Aga eks näis.. Seni ilusat detsembri lõppu teile!

TRANSLATION: Little inspiration post again. Tomorrow i will go to Stockholm and i promise you will get photos soon! I have some good ideas for my new collection too, soon i will start sewing it. But for now, i wish a nice end of December for you! :)

The Vaccines - All in White

Saturday, December 24, 2011

Joyeux Noël

Jäin veidi hiljaks ''häid jõule'' soovimisega, kuid ma loodan, et teil olid imelised jõulud pere ja sõprade seltsis, sest mul igaljuhul oli! :) Alustasime juba eile tehes Ingridiga omamoodi piparkooke ja õhtu lõpetades suurte tekkide vahel ''Home Alone 2'' vaadates, täna õhtu veetsin lähedaste seltsis tädi juures. Kõik oli päris mõnus kui vaid lumi poleks puudu.

TRANSLATION: I hope you had wonderful christmas with your family and friends! I had! Everything was cosy and i even had a little christmas feeling, but the one thing that was missing was the snow.

Fever Ray - The Wolf
Coldplay - Christmas Lights

Sunday, December 18, 2011

Le ball

My lovely dress- AX Paris

Meil oli koolis jõuluball. See aasta oli teemaks vana hollywood ehk 20.-60. aasta. Pildid palju balli kohta kahjuks ei ütle, aga väga mõnus feeling oli ja abiturendid said minumeelest väga hästi hakkama!

TRANSLATION: I had a ball in my school and it was really nice! We had this theme called old Hollywood, means 20's - 60's.

Miles Kane - A Girl Like You

Friday, December 9, 2011

Pictures by Jelizaveta Zatkina

Käisime Jelizavetaga eelmine pühapäev pildistamas ja kahjuks kohaga ei vedanud aga vähemalt midagi leidsime. Stilistika, töötlus and stuff like that by me ;)

Last Sunday Jelizaveta took some photos of me, we were not really lucky with the place but still we found something. Styling, editing and stuff like that by me ;).
Simon & Garfunkel - Scarborough Fair