Tuesday, January 31, 2012

Verify your thoughts

Et teile midagi 'uut'(ja täiesti randoomset) näidata. Mina ega mu blogi pole kuhugi kadunud. Küll me kunagi naaseme suurema energiaga. Muide mulle ei meeldi jee enda töödest kuhugi pilte toppida kuna see on mulle alati tobe tundunud, aga noh nüüd näete ühte minu kompa mustandit suurest tööst ehk see teine pilt, taas tegelikult väga suvaline. Muide meil on oma kodune täiesti uus ajakiri nimega Kuusteist. Check it out! Mulle väga meeldib ning arvan, et ka teile võiks see meeldida, kes pole seda veel avastanud..

Random pics.. at artschool and somewhere.

New Look - A Light

Saturday, January 21, 2012

INSPIRATION

Little inspiration post.
Air-Playground Love

Thursday, January 19, 2012

Stockholm

Käisin see pühapäev taas rootsis. Meil oli fun ühepäevane reis. Minu (peaaegu)uus lemmik pood on kindlasti Urban Outfitters. Igakord kui sinna astun, võin sinna tundideks jääda. Seal on ehetest muusikani kõike.Ka seekord ei jäänud käed sealt lahkudes tühjaks. Hullu poodlemist ei olnudki ja ei soetanud üleliia asju, mis on muidugi hea! Jäime mõlemad reisiga väga rahule.

We spent a lovely day at Stockholm. Didn't shop too much but still got some really awesome finds! My new favourite store is definitely Urban Outfitters, oh love that place! Even the music played there is just amazing! At the end we were both satsified with our trip.

Nouvelle Vague - Love will tear us apart

Friday, January 6, 2012

Be black and white, be the opposite


Natuke pilte aastavahetuse õhtust. Torkasin vahele oma lemmik kunstniku Henri de Toulouse-Lautrec'i töid mis mulle endale rohkem meeldivad. Enjoy!

Some pictures from the New Year's Eve night. I put some works of my favourite artist Henri de Toulouse-Lautrec here too! Enjoy!

Lana Del Rey - Born to die

Thursday, January 5, 2012

Sellised väga randoomsed fotod. Kui aus olla siis kogu detsembrikuu olen ma kaasas vedanud vaid oma Minoltat ja digiga pole üldse pilte teinud. Aga küll te üks hetk hakkate siin nägema jälle outfiti postitusi jne. Pildid on tehtud pea, et igalpool; Helsinkis, kunstikoolis, Boheemis, Kohvicumis, minu õe imelises vanalinna korteris kus me korraldasime Ingridiga väikse söömingu ja paar pilti samuti kodus. Vaheaeg on kohe läbi ja see on nii kurb. Need kaks nädalat on olnud lihtsalt tohutult lõbusad ja samas väga laisad. Olen puhanud palju ja iga hommik ärkan kuskil ühe kahe ajal, aga uni on hetkel seda väga väärt, sest nüüd tuleb jälle 10 nädalat unetuid öid ja oii siis tulevad katsed, ehk palju muresi ja pingutamist ja mis kõige kurvem.. vähe aega. Aga blogi pidamise suhtes teen oma parima.

Some random shots again. To be honest, i haven't done any pictures with my digital camera, only minolta, the camera with film, but i hope that soon i can post more outfit pictures and stuff like that. Sadly the school holiday is ending wich means no sleep and no time. But i will do my best in blogging.

Nouvelle Vague - I melt with you